Szklane balustrady

BinGlass - hurtownia szkła

Balustrady szklane

Jesteśmy cenionym producentem balustrad szklanych w Polsce. Nasze barierki szklane wykonane są z najwyższej jakości materiałów, co jest gwarancją estetycznego wyglądu przez długie lata, trwałości, bezpieczeństwa i nowoczesnego designu.

Wykonujemy nowoczesne balustrady szklane samonośne, bez dodatkowych połączeń. Montujemy balustrady balkonowe i schodowe.

Chętnie współpracujemy z:

 • developerami,
 • firmami budowlanymi i remontowymi,
 • właścicielami obiektów użyteczności publicznej,
 • klientami indywidualnymi.
Balustrada szklana balkonowa
BinGlass

BinGlass to 30 lat doświadczenia
w branży szklarskiej

Profesjonalne usługi szklarskie

Posiadamy nowoczesny i rozbudowany park maszynowy, dzięki czemu możemy zrealizować każde zamówienie. Sami laminujemy, hartujemy i tniemy szkło. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych wyrobów. Sami wykonujemy i nadzorujemy każdy etap produkcji – począwszy od wyboru dostawcy szkła, przez obróbkę szkła, a kończąc na montażu gotowych elementów.

Wykonujemy balustrady na indywidualne zamówienie, a także balustrady powtarzalne – dla developerów lub firm budowlanych. Nasze szklane balustrady znajdują się w budynkach hoteli, galerii, urzędów, banków i bloków mieszkalnych.

Balustrada szklana
etapy realizacji

W zakresie balustrad szklanych usługa naszej hurtowni szkła obejmuje:
 • Profesjonalne doradztwo – nasi specjaliści przeanalizują Twoje potrzeby oraz warunki techniczne i pomogą Ci wybrać najlepsza opcję. Wykonujemy balustrady z różnego rodzaju szkła, stosujemy także dostępne na rynku rodzaje mocowań.
 • Projekt (na życzenie Klienta wykonujemy wizualizację projektu).
 • Wykonanie poszczególnych elementów oraz montaż – posiadamy nowoczesne maszyny i urządzenia, które umożliwiają nam wykonanie nawet najbardziej zaawansowanego projektu. Dokładamy starań, by na każdym etapie realizacji mieć dobry kontakt z klientem. Zapewniamy miłą i profesjonalną współpracę.
Balustrady szklane producent

Jakie usługi Cię interesują? Chętnie doradzimy.

tel. 690 010 001

Szklana balustrada
jakie szkło?

Szkło to doskonały materiał na balustrady balkonowe, tarasowe, balustrady wewnętrzne przy schodach czy balustrady francuskie. Nawet modne w ostatnim czasie balustrady szklane samonośne, czyli montowane bez pionowych elementów mocujących, są w 100% bezpieczne i trwałe, podobnie jak balustrady wykonane z bardziej tradycyjnych materiałów takich jak stal.

Nasze balustrady wykonane są ze szkła:

 • Laminowanego VSG – szkło klejone,
 • Szkła hartowanego ESG,
 • Laminowanego hartowanego ESG VSG – szkło warstwowe klejone z kilku wart szyb hartowanych.

Wybór rodzaju szkła do wykonania danej barierki zależy od sposobu montażu balustrady, jej umiejscowienia i względów bezpieczeństwa.

Balustrada szklana wewnętrza schodowa
Szkło z grafiką lub kolorem

Wykonujemy balustrady z czystego szkła, ale w przypadku szyb klejonych VSG lub ESG VSG możemy zastosować folię z motywem lub kolorem. Dzięki temu stworzymy oryginalne i niepowtarzalne zabezpieczenie tarasu, balkonu czy schodów.

Szklana balustrada na schody

Barierki szklane
sposób montażu

Wykonujmy nowoczesne balustrady samonośne ze szkła. Do tego rodzaju barierek nie wykorzystuje się żadnych podpór ani słupków. Balustrady samonośne prezentują się bardzo elegancko i minimalistycznie.

Montujemy je na dwa sposoby:

 • punktowo, czyli za pomocą rotuli,
 • liniowo, czyli za pomocą szyny mocowanej od dołu.

Tradycyjny sposób montażu szklanych balustrad przewiduje wykorzystanie:

 • profili,
 • słupków,
 • stopek.

Zapytaj o wycenę

szklarz wycena

Szukasz konkretnego szkła na wymiar? Zastanawiasz się ile to będzie kosztować?
Wyślij zapytanie o wycenę

Zakład szklarski BinGlass wykonuje zarówno mniejsze zlecenia od osób prywatnych jak i hurtowe zamówienia dużych ilości szkła od firm budowlanych czy deweloperów.

Możemy zapewnić o wysokiej jakości szkła, sprawnym transporcie, montażu i najlepszej cenie usług szklarskich.

Napisz do nas wiadomość

Balustrady balkonowe szklane
– balustrady zewnętrze

Szkło w niezwykły sposób podnosi wartość estetyczną budynku, a dodatkowo jest bezpiecznym i trwałym materiałem. Szklane barierki i balustrady na balkon, taras czy schody zewnętrzne wykonujemy z trwałego i bezpiecznego szkła laminowanego.

Balustrady zewnętrzne szklane montujemy do:

 • policzka biegu schodów lub stropu,
 • policzka stropu balkonowego,
 • istniejącej już konstrukcji stalowej lub drewnianej.

Szklane balustrady schody

Szklane barierki do schodów wewnętrznych to chętnie wybierana opcja przez inwestorów. Szkło idealnie komponuje się z drewnem i betonem, podnosi walory estetyczne wnętrza i nie ogranicza przestrzeni. W galeriach, restauracjach i hotelach szklane barierki to rozwiązanie stosowane od lat w wielkim powodzeniem. Z tego względu coraz więcej klientów prywatnych decyduje się na ten rodzaj balustrady do schodów w swoich domach lub dwupoziomowych mieszkaniach.

Chętnie realizujemy ciekawe projekty balustrad szklanych do schodów, zarówno w budynkach użyteczności publicznej, jak i przestrzeniach prywatnych.

Balustrady szklane samonośne

Balustrady szklane samonośne montujemy zarówno na zewnątrz budynku (balkony, tarasy, werandy), jak i wewnątrz – przy schodach. Konstrukcję nośną tego typu barierki stanowi samo szkło – hartowane szkło laminowane (ESG VSG) o grubości tafli od 12 do 20 mm grubości. Nie stosujemy żadnych pionowych mocowań, ale subtelne mocowania punktowe lub szynę mocowaną od dołu. Balustrady szklane samonośne to bardzo bezpieczne i trwałe rozwiązania, chętnie wykorzystywane w nowoczesnym budownictwie.

Balkon francuski szklany

Duże przeszklenie, a raczej wysokie okno wymaga odpowiedniego zabezpieczenia, szczególnie w budynkach mieszkalnych. Projekty nowoczesnych budynków często uwzględniają porfenetry ponieważ jest to eleganckie, minimalistyczne rozwiązanie zapewniające odpowiedni dopływ światła i powietrza do wnętrza pomieszczenia.

Nasza firma oferuje balustrady francuskie z bezpiecznego szkła ESG VSG. Balustrady mocujemy, punktowo lub w inny sposób, czołowo do fasady budynku, we wnęce okiennej lub tak jak wymaga tego dany przypadek. Chętnie wykonujemy duże projekty dla developerów lub firm budowlanych.

Szklane balustrady Binglass, jaka cena?

Jeśli chcesz sprawdzić cenę szklanej balustrady to napisz lub zadzwoń – wykonujemy indywidualną wycenę dla każdego zapytania. Zależy nam na przekazywaniu jasnych i dokładnych informacji dotyczących kosztów. Nie możemy więc podać orientacyjnych cen barierek szklanych, ponieważ takowe zależą od rodzaju zastosowanego szkła, sposobu montażu, ilości użytych materiałów, a także stopnia zaawansowania projektu.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zrealizujemy każde, nawet najbardziej wymagające zlecenie. Lubimy wyzwania, dlatego chętnie wykonujemy niestandardowe zamówienia. Gwarantujemy najwyższą jakość, dokładność i trwałość wykonania. Nasze balustrady szklane wyróżniają się estetyką i designem. Zachęcamy do kontaktu.

Wiadomość wysłana

Dziękujemy za kontakt! Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Staramy się odpowiadać jak najszybciej.