Balustrady szklane Poznań

Profesjonalny montaż balustrad szklanych zewnętrznych oraz wewnętrznych w Poznaniu.

Jesteśmy solidną firmą szklarską działającą na polskim rynku od ponad 30 lat. Specjalizujemy się w wszelkiego rodzaju wyzwaniach związanych z innowacyjnymi i tradycyjnymi aranżacjami szklanymi. Nowoczesny park maszynowy oraz wieloletnie doświadczenie sprawiają, że jesteśmy działającym w całym kraju renomowanym producentem szkła. Naszą mocną stroną jest produkcja, sprzedaż i montaż funkcjonalnego i bezpiecznego szkła, wykorzystywanego na balustrady szklane. Poznań jest jednym z wielu miast, w którym świadczymy szklarskie usługi. Chętnie współpracujemy z:

  • firmami budowlanymi,
  • deweloperami,
  • klientami indywidualnymi. 

Balustrady szklane – montaż Poznań

Szklane balustrady wpisują się w szeroki asortyment wykonanych realizacji. W skład oferty balustrady szklane – montaż Poznań, wchodzą między innymi:

  • balustrady wewnętrzne,
  • balustrady zewnętrzne,
  • balustrady balkonowe szklane,
  • balustrady szklane samonośne.


Każdy projekt wykonywany jest z dbałością o wszystkie detale. Wysoka jakość świadczonych usług szklarskich sprawia, że ilość zadowolonych klientów ciągle rośnie. Do produkcji balustrad szklanych wykorzystujemy najwyższej jakości, bezpieczne szkło. Zastosowanie laminowanego szkła hartowanego, które składa się z kilku połączonych ze sobą tafli szkła, przyczynia się do tego, że nowoczesne balustrady szklane są bardzo wytrzymałe i wyjątkowo bezpieczne w użytkowaniu. Dzięki wykorzystywaniu wysokiej jakości szkła, balustrady szklane są trwałe, odporne na stłuczenia i zniszczenia. Stabilna, precyzyjnie wykonana konstrukcja zapewnia jej wieloletnie użytkowanie.

Balustrada szklana tłuczone szkło

Jakie usługi Cię interesują? Chętnie doradzimy.

tel. 690 010 001

Balustrady balkonowe szklane Poznań

Nasza firma od wielu lat wykonuje usługi szklarskie dla klientów indywidualnych, firm budowlanych oraz deweloperów. Jednym z produktów, który wyróżnia się nowoczesnym designem są balustrady balkonowe szklane. Poznań jest miastem, gdzie powstają coraz to nowe budynki i osiedla, w których zastosowano balustrady balkonowe szklane. Wysoka jakość szkła, sprawny transport, solidny montaż oraz korzystna cena sprawiają, że z naszych usług szklarskich korzystają klienci z całej Polski. Konstrukcje tworzące balustrady balkonowe szklane mogą być pozbawione pionowych elementów mocujących, co jeszcze bardziej podkreśla ich właściwości estetyczne. Balustrady szklane, w zależności od potrzeby, montowane są w różnorodny sposób, co pozwala na wykonanie nawet najbardziej nietypowych projektów.

Balustrady szklane Poznań cena

Jeśli mieszkasz w Poznaniu lub okolicy i zastanawiasz się nad kosztem wykonania oraz montażu balustrad szklanych, to świetnie trafiłeś. Nawet jeśli twój projekt jest niestandardowy i wymaga specjalistycznych umiejętności, nie martw się o jego realizację. Pracownicy naszej firmy potrafią wykonać nawet bardzo trudne i skomplikowane przeszklenia i balustrady. Skontaktuj się z nami, a dokonamy wyceny realizacji projektu dostosowanego do twoich potrzeb.

Balustrada szklana

Balustrady szklane zewnętrzne w Poznaniu

Nasza firma podejmuje się nawet najbardziej wymagających szklanych konstrukcji, takich jak schody, balkony lub balustrady szklane zewnętrzne. Poznań dla naszej firmy nie jest odległym miastem, więc chętnie nawiążemy współpracę z klientami również z tego regionu Polski. Balustrady szklane zewnętrzne są popularnym rozwiązaniem stosowanym w domach i mieszkaniach prywatnych, w biurach, firmach, urzędach, hotelach, restauracjach, galeriach lub innych miejscach publicznych.


Jeśli szukasz solidnej firmy szklarskiej, która wykona trwałą, a jednocześnie atrakcyjną wizualnie konstrukcję szklaną, znajdujesz się we właściwym miejscu. Terminowość, precyzja i wysoka jakość oferowanych produktów i usług, to nasze zdecydowane atuty.

Balustrady szklane szkło VSG

Jakie usługi Cię interesują? Chętnie doradzimy.

tel. 690 010 001