Ściany szklane

BinGlass - producent szkła

Ścianki szklane

Wykonujemy ściany szklane, ścianki działowe ze szkła, zabudowy szklane tarasów, balkonów, witryny sklepowe itd. Posiadamy rozbudowany park maszynowy. Wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, dzięki czemu możemy zrealizować każdy – nawet najbardziej zaawansowany – projekt szklanej ściany, a także zrealizować bardzo duże zamówienia.

BinGlass chętnie realizuje zlecenia na wykonanie ścianek ze szkła lub zabudowy szklanej od:

 • developerów
 • firm budowlanych
 • właścicieli hoteli, galerii, biurowców itd.
 • klientów indywidualnych
Ściany szklane do biura
BinGlass

BinGlass hurtownia szkła
z 30 letnim doświadczeniem

Wykonujemy szklane ściany z bezpiecznego szkła

 • hartowanego ESG,
 • laminowanego VSG,
 • hartowanego szkła ornamentowego,
 • hartowanego szkła tłuczonego,
 • laminowanego szkła klejonego z ozdobną folią.

Ścianki ze szkła
etapy realizacji

Jak przebiega realizacja zlecenia na wykonanie szklanej ścianki działowej?

 • Pomiar – to bardzo ważny etap naszej współpracy z klientem. Szczegółowy, precyzyjny pomiar ma wpływ na każdy następny etap realizacji zlecenia.
 • Projekt – na tym etapie bardzo ważnym elementem jest rozmowa z inwestorem i dokładne zrozumienie jego potrzeb. Projekt szklanej ścianki musi w pełni spełniać normy budowlane, spełniać oczekiwania klienta oraz doskonale wkomponowywać się w aranżację wnętrza.
 • Wykonanie – wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, najróżniejsze maszyny i urządzenia służące do hartowania, laminowania, cięcia szkła oraz jego ozdabiania. Cały proces produkcji odbywa się w naszej hali produkcyjnej i jest starannie przez nas nadzorowany.
 • Montaż – nasze ekipy monterskie składają się z doświadczonych fachowców, których wykonanie cechuje się wysokim bezpieczeństwem i trwałością. Nasi monterzy przykładają także ogromną wagę do dokładności, staranności i estetyki wykonania ścian ze szkła.
Zabudowa szkło Wrocław

Jakie usługi Cię interesują? Chętnie doradzimy.

tel. 690 010 001

Zapytaj o wycenę

szklarz wycena

Szukasz konkretnego szkła na wymiar? Zastanawiasz się ile to będzie kosztować?
Wyślij zapytanie o wycenę

Zakład szklarski BinGlass wykonuje zarówno mniejsze zlecenia od osób prywatnych jak i hurtowe zamówienia dużych ilości szkła od firm budowlanych czy deweloperów.

Możemy zapewnić o wysokiej jakości szkła, sprawnym transporcie, montażu i najlepszej cenie usług szklarskich.

Napisz do nas wiadomość

Dlaczego warto u nas zamówić szklane ścianki działowe?

 • Nasze realizacje wyróżniają się wysoką jakością materiałów i wykonania.
 • Oferta rodzajów szkła i sposobów montażu jest bardzo szeroka, dzięki czemu jesteśmy elastyczni, a nasze realizacje są niepowtarzalne, dostosowane do potrzeb inwestora oraz trwałe i bezpieczne.
 • Realizujemy bardzo duże zlecenia od firm i developerów, a także chętnie podejmujemy się ciekawych i nieszablonowych projektów.
 • Udzielamy gwarancji na wykonane przez nas szklane ściany działowe.
 • Dbamy nie tylko o doskonały efekt naszej pracy, ale także o miłą i dobra komunikację z klientem na każdym etapie współpracy.

Zabudowy szklane
w nowoczesnej przestrzeni

Szkło to bardzo dobry materiał budowlany. Właściwości i cechy szkła sprawiają, że doskonale nadaje się do wykonania szklanych ścianek działowych lub innych zabudowań. 

Szkło jest bardzo trwale i bezpieczne. Szkło jest tak samo wytrzymałe jak inne materiały budowlane. Poddane specjalnej obróbce – hartowaniu lub laminowaniu – kilkukrotnie zwiększa swoją wytrzymałość na uderzenia czy nacisk. 

W razie rozbicia pęka na małe kawałeczki przyklejone do folii – w przypadku szkła laminowanego lub pęka w drobne kawałeczki, które nie posiadają ostrych krawędzi – w przypadku szkła hartowanego. Szkło odpowiednio wzmocnione ma właściwości ogniotrwałe, antywłamaniowe, dźwiękochronne itd.

Szklane ściany działowe producent

Zalety szklanej zabudowy

Dodatkową zaletą szkła jest jego transparentność. Ma to szczególne znaczenie w przypadku ścian ze szkła czy zabudowań szklanych, które dzielą przestrzeń na wyodrębnione pomieszczenia nie ograniczające widoczności.

Takie rozwiązania stosowane są przede wszystkim  w biurowcach, hotelach, galeriach, bankach itd. Ale także coraz częściej szklane ścianki działowe pojawiają się w mieszkaniach prywatnych, np. jako oddzielenie sypialni od salonu, czy kuchni od pokoju dziennego

Szklana zabudowa tarasów

Taras to miejsce relaksu i wypoczynku. Można korzystać z niego w samotności lub w towarzystwie przyjaciół i znajomych. Niestety na przebieg spotkania często ma wpływ nieprzewidziana pogoda. Aby uniknąć nieprzyjemnej zmiany planów warto pomyśleć o zabudowanie szklanej tarasu. Dach i ściany ze szkła sprawią, że taras nie zmieni swojego charakteru, ale korzystanie z niego stanie się dużo bardziej komfortowe.

Zabudowania szklane tarasów to także doskonałe rozwiązania dla restauracji, na tworzenie bezpiecznego i przytulnego „ogródka „ restauracyjnego”.

Zabudowanie balkonu

Balkon to dodatkowa przestrzeń w mieszkaniu. Wiele osób, dla powiększenia metrażu i dobrego zagospodarowania tych kilku metrów kwadratowych decyduje się na zabudowanie balkonu. 

Szkło to doskonały materiał na tego typu realizacje. Po pierwsze dlatego, że często jest to jedyny materiał na jaki zgadza się wspólnota czy developer. Szkło jest transparentne i nie zaburza wizualnego odbioru budynku. Po drugie – szkło nie ogranicza widoczności, ale chroni przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Przeszklony balkon możemy zamienić na przykład w klimatyczną oranżerię lub kącik do relaksu.

BinGlass to firma godna zaufania. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji ścian szklanych i zabudowań ze szkła oraz kontaktu z nami.

Wiadomość wysłana

Dziękujemy za kontakt! Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Staramy się odpowiadać jak najszybciej.