O Firmie

BINGLASS – Informacje o producencie szkła z Wrocławia

Jakie usługi Cię interesują? Chętnie doradzimy.

tel. 690 010 001

Hurtownia szklarska

BinGlass Wrocław

Niepowtarzalne lustra, meble w Twoim domu czy biurze, na widok których gościom zapiera dech w piersiach? W BinGlass zamieniamy takie marzenia zamieniamy w rzeczywistość.

Obróbka szkła, witryny szklane, drzwi, przeszklenia, meble czy lustra to nasza specjalność. Realizujemy wszelkie zlecenia w tym zakresie – od szklenia witryn sklepowych, poprzez wykonanie drzwi szklanych, aż po wykonanie luster na wymiar. 

Jesteśmy bezpośrednim producentem szkła hartowanego (budowlanego). Wykonujemy szkło hartowane na wymiar.

biuro@binglass.pl

+48 690 010 001
+48 794 404 443

BinGlass

Usługi szklarskie

Przez lata zrealizowaliśmy setki ciekawych zleceń. Obrabiane przez nas szkło szkło zamawiamy bezpośrednio z huty, dlatego jesteśmy pewni dobrej jakości.

Krótko mówiąc – BinGlass to najlepsza oferta, najlepsze ceny oraz najszerszy asortyment usług szklarskich w jednym miejscu.

Producent szkła Wrocław

Specjalizujemy się w technologii bezramowej, zabudowy szkłem hartowanym oraz szkleniu każdym typem szkła: obiektów przemysłowych, pasaży handlowych itp. 

Wykonujemy szkło dekoracyjne metodą topionego szkła – fusing, będące wspaniałą ozdobą każdego wnętrza – zarówno nowoczesnego, jak i tradycyjnego. 

Oferujemy wykonanie regałów szklanych na wymiar i akwariów o dużych pojemnościach. Realizujemy zlecenia ze szkłem nadwymiarowym oraz usługi gięcia, czy piaskowania szkła. Lustra to nasza specjalność! Realizujemy zamówienia w ciągu 24h – pomiar gratis!

Asortyment naszego zakładu szklarskiego jest znacznie szerszy. Oferujemy Państwu między innymi profesjonalnie wykonane kabiny prysznicowe na wymiar. Jeśli marzysz o cudownej łazience, w której zrelaksujesz się  po ciężkim dniu pracy, wykonamy dla Ciebie idealną kabinę prysznicową na wymiar. Kąpiel będzie prawdziwą przyjemnością!

Nowoczesne aranżacje BinGlass wprawią w zachwyt nie tylko Ciebie, ale też wszystkich gości Twojego dom lub biura.

WAŻNE:

  • Wszystko dla szklarzy
  • Hurtowa sprzedaż szkła i produkcja szkła
  • Gwarancja najniższych cen we Wrocławiu
  • Bezpieczna wysyłka na terenie kraju i zagranicą

Nowoczesny
park maszyn

Dzięki super nowoczesnym maszynom w naszej hurtowni, obróbka i cięcie szkła jest nie tylko wydajne, ale też bardzo precyzyjne. 

Jesteśmy w stanie wykonać nawet najtrudniejsze zlecenia!

Oferta BinGlass

Zapoznaj się z oferowanymi przez nas produktami i usługami, aby to zrobić kliknij przycisk obok i przejdź do zakładki oferta. 

Jeżeli szukasz konkretnej usługi, wiele z nich znajdziesz w po rozwinięciu głównego menu.

Zaufało nam wiele znanych marek