Szklarz Pabianice

Producent & hartownia szkła na wymiar - BinGlass

Szklarz Pabianice oferuje:

Szklarz BinGlass zajmuje się produkcją, sprzedażą i montażem elementów szklanych. Współpracujemy jednorazowo i długoterminowo z deweloperami, architektami wnętrz, projektantami, właścicielami hoteli i obiektów komercyjnych.

Podejmiemy się nietypowych i skomplikowanych projektów. Oferujemy doradztwo i profesjonalny montaż. Dotrzymywanie terminów to nasz priorytet.

Duże doświadczenie w dziedzinie usług szklarskich wsparte największym na terenie Dolnego Śląska parkiem maszynowym, umożliwia nam realizację skomplikowanych projektów na wysokim poziomie. Szklarz Pamianice – zobaczą naszą ofertę dla Twojego miasta!

Szklarz BinGlass – projekty z wyobraźnią, usługi szklarskie z pasją

Profesjonalne doradztwo – nasi eksperci dokładnie zbadają Twoje wymagania oraz aspekty techniczne, aby wspomóc Cię w wyborze optymalnej opcji.

Indywidualny projekt – na prośbę klienta dostarczamy wizualizację zaprojektowanego rozwiązania.

Fachowy montaż – innowacyjne urządzenia, które mieszczą się w naszym parku maszynowym, pozwalają nam zrealizować nawet najbardziej zaawansowane projekty. Z dbałością o doskonałą komunikację na każdym etapie realizacji, zapewniamy odbiorcy przyjemną i skuteczną współpracę.

Zapraszamy do współpracy

Współpraca ze szklarz BinGlass to gwarancja nie tylko wysokiej jakości, ale także terminowej realizacji zamówień. Działamy z pełnym zaangażowaniem, zwracając uwagę na każdy szczegół, co sprawia, że nasze produkty wyróżniają się na rynku jako synonim solidności i nowoczesności. Odkrywanie potencjału szkła hartowanego to nasza pasja i codzienna praca.

Serdecznie zapraszamy do współpracy deweloperów, firmy budowlane, klientów indywidualnych, producentów mebli kuchennych oraz łazienkowych i pozostałe branże.

Producent szkła BinGlass

Usługi szklarskie Pabianice – co oferujemy?

 • Daszki szklane
 • Szklane balustrady i schody
 • Kabiny prysznicowe i lustra na wymiar
 • Blaty i panele szklane
 • Pegole szklane
 • Obróbka szkła
 • Inne

Zobacz niektóre z naszych realizacji:

Balustrady szklane BinGlass:

 • Produkt wysokiej jakości
 • Wytrzymały
 • Odporne na promieniowanie UV
 • Szeroki wybór rozwiązań (rodzaj wykończenia, grubość i kolor szkła)
 • Balustrady szklane wewnętrzne
 • Schody ze szklaną balustradą
 • Balustrady szklane samonośne

Wykonujemy designerskie balustrady samonośne wewnętrzne i zewnętrzne na schody, tarasy, balkon. Balustrady szklane dodają elegancji każdemu wnętrzu lub elewacji. Otwierają przestrzeń, sprawiając, że pomieszczenie wydaje się optycznie większe i lepiej doświetlone. Wysoka wytrzymałość szkła hartowanego sprawia, że balustrady szklane od BinGlass spełniają normy bezpieczeństwa.

Szkło jest materiałem przyjaznym dla środowiska, co zwiększa atrakcyjność balustrad szklanych w kontekście zrównoważonego rozwoju obiektów komercyjnych.

Szklane blaty do kuchni lub łazienki – oferta dla Pabianic

Blaty szklane optycznie rozjaśnią małą łazienkę lub kuchnię. Polecane są do pomieszczenia, które ma niewielki dostęp do dziennego światła. Szklane blaty są funkcjonalne, trwałe i łatwe do czyszczenia.

Jeśli poszukujesz szklanego blatu i mieszkasz w Pabianicach, skontaktuj się z nami. Podaj wymiary, a my przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

Szklarz Pabianice cennik

Poszukujesz produktów ze szkła na wymiar? Interesuje Cię cena usług szklarskich? Pabianice to obszar działania BinGlass. Wyślij zapytanie o cennik – możesz skorzystać z formularza poniżej. Zapraszamy też do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Przyjmujemy zamówienia od osób prywatnych oraz hurtowni i deweloperów. Zapewniamy szkło wysokiej jakości, bezpieczny transport i fachowy montaż.

Jakie usługi Cię interesują? Chętnie doradzimy.

tel. 690 010 001

Zapytaj o wycenę

szklarz wycena

Szukasz konkretnego szkła na wymiar? Zastanawiasz się ile to będzie kosztować?
Wyślij zapytanie o wycenę

Zakład szklarski BinGlass wykonuje zarówno mniejsze zlecenia od osób prywatnych jak i hurtowe zamówienia dużych ilości szkła od firm budowlanych czy deweloperów.

Możemy zapewnić o wysokiej jakości szkła, sprawnym transporcie, montażu i najlepszej cenie usług szklarskich.

Napisz do nas wiadomość

Wiadomość wysłana

Dziękujemy za kontakt! Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Staramy się odpowiadać jak najszybciej.