Hurtownia szkła, producent szkła

BinGlass - Szklarz wrocław

Hurtownia szkła

BinGlass to wiodąca hurtownia, a zarazem producent szkła budowlanego. Współpracujemy z Partnerami z całego kraju, a także z zagranicy.

Prowadzimy hurtową sprzedażą najwyższej jakości szkła budowlanego: hartowanego, lacobel, laminowanego, zbrojonego, zespolonego, ornamentowego – czyli wszelkiego rodzaju szkła, które wykorzystywane jest w meblarstwie, budownictwie i wykończeniu wnętrz.

Szkło dostarczają nam najlepsi producenci szkła w Polsce.

Hurtownia szkła szkło topione
BinGlass

BinGlass to 30 lat doświadczenia
w branży szklarskiej

Zapraszamy do współpracy

 • zakłady szklarskie
 • projektantów wnętrz
 • właścicieli hoteli
 • producentów mebli
 • producentów okien
 • developerów
 • architektów
 • firmy remontowo-wykończeniowe
 • klientów indywidualnych

Jakie usługi Cię interesują? Chętnie doradzimy.

tel. 690 010 001

Hurtownia szkła budowlanego
we Wrocławiu, Dolny Śląsk

Jesteśmy doświadczonym dystrybutorem oraz przetwórcą szkła płaskiego w Polsce.

Nasza firma produkcyjna mieści się na terenie Dolnego Śląska. Nieustannie poszerzamy naszą działalność i aktualnie, dzięki rzetelnej pracy, dobrej jakości materiałom oraz licznym zadowolonym klientom możemy cieszyć się z efektów naszej pracy i nowej przestronnej hali produkcyjnej.

Hurtownia szkła Binglass znajduje jest niedaleko Wrocławia, w dogodnej lokalizacji dla kontrahentów, którzy chcą odwiedzić naszą firmę osobiście. Dlaczego wybraliśmy takie miejsce? Lokalizacja poza dużym miastem umożliwia szybki dojazd z różnych stron Dolnego Śląska i nie tylko, a położenie blisko południowo-zachodniej granicy ułatwia prowadzenie współpracy z kontrahentami zagranicznymi. Możemy zapewnić szybki i bezpieczny transport wyprodukowanego u nas szkła na tereny bezpośrednio sąsiadujące z województwem dolnośląskim.

WAŻNE:

 • Wszystko dla szklarzy
 • Hurtowa sprzedaż szkła i produkcja szkła
 • Gwarancja najniższych cen we Wrocławiu
 • Bezpieczna wysyłka na terenie kraju i zagranicą

 

Nowoczesny
park maszyn

Dzięki super nowoczesnym maszynom w naszej hurtowni, obróbka i cięcie szkła jest nie tylko wydajne, ale też bardzo precyzyjne. 

Jesteśmy w stanie wykonać nawet najtrudniejsze zlecenia!

Hurtownia szkła budowlanego - jakie rodzaje szkła?

Jako hurtownia szkła oraz producent szkła oferujemy najwyższej jakości szkło budowlane:

 • Szkło hartowane  powstaje w wyniku poddania szkła obróbce cieplnej w temperaturze około 700ºC, a następnie szybkiemu schłodzeniu. Efektem tego procesu jest zwiększenie wytrzymałości szkła, a co za tym idzie bezpiecznego korzystania ze szkła. Szkło hartowane wykorzystywane jest wszędzie tak gdzie liczy się wytrzymałości i bezpieczeństwo, czyli: szybach samochodowych, meblarstwie, sprzętach AGD, w wykończeniach wnętrz i budownictwie.  
 • Szkło laminowane czyli szkło VSG to szkło bardzo bezpieczne, wykorzystywane w budownictwie i wszędzie, gdzie liczy się bezpieczeństwo, czyli w witrynach sklepowych czy jako szkło antywłamaniowe. Ten rodzaj szkła powstaje w wyniku połączenia ze sobą dwóch lub więcej tafli szkła za pomocą folii. W zależności od ilości warstw możemy stworzyć szkło o różnych parametrach i wytrzymałości. 
 • Szkło zbrojone jest to szkło z wtopioną siatką metalową. Po rozbiciu szkła odłamki pozostają na siatce. Dzięki swoim właściwościom szkło zbrojone doskonale nadaje się na zabudowę dachu, drzwi itp. Szkło zbrojone ma też właściwości ognioochronne. 
 • Szkło ornamentowe to szkło walcowane z dekoracyjnymi tłoczeniami na powierzchni. Szkło dekoracyjne ze względu na swoje walory ma ogromne zastosowanie. Jest półprzeźroczyste, może być hartowane, laminowane i poddawane innej obróbce. Doskonale pasuje jako szkło do ścianek działowych, drzwi, mebli, kabin prysznicowych. 
 • Szkło tłuczone – piękne szkło z efektem „potłuczenia”. Szkło lodowe powstaje w wyniku połączenia żywica trzech tafli szkła – dwóch zewnętrznych gładkich i trzeciej (wewnętrznej) rozbitej. Uzyskuje się niesamowity efekt pękniętego szkła. Tego rodzaju szkło doskonale nadaje się do mebli, drzwi drzwi, ścianek działowych itd. 
 • Szkło trawione – szkło matowe, po obróbce chemicznej. Szkło o satynowym wyglądzie, bardzo delikatne w dotyku, półprzeźroczyste. Łatwo poddaje się wszelkiej obórce. Dostępne w kolorze białym, niebieskim, zielonym i brązowym. 
 • Szkło zespolone to połączenie dwóch lub więcej warstw szyby. Są one połączone szczelnie przylegającą ramką dystansową, a pomiędzy znajduje się powietrze lub inny gaz. Tego rodzaju szyby stosuje się w oknach. Ich ważną cechą jest termoizolacyjność. Szerokość ramek oraz rodzaj szkła mogą być różne w zależności od potrzeb oraz zastosowania. Na przykład szyby zespolone wykonane ze szkła laminowanego mają wysokie właściwości dźwiękochłonne, a wykonane z jednej warstwy szkła z kombinacją metali szlachetnych oraz drugiej typu float daje nam szyby ciepłochłonne. 
 • Float czysty i barwiony – szkło typu float to przejrzyste, gładkie szkło, z lekko zielonkawym odcieniem, przez które idealnie widać rzeczywistość. Nie daje efektu zniekształcenia. Tego rodzaju szkło sprzedajemy także jako barwione na kolor brązowy, grafitowy, niebieski i zielony. Szkło barwione doskonale chroni przed promieniowaniem słonecznym.

  Szkło typu float dostępne jest w różnych grubościach. Ma wszechstronne zastosowanie w meblarstwie, budownictwie czy wykańczaniu wnętrz. 

Zapytaj o wycenę

szklarz wycena

Szukasz konkretnego szkła na wymiar? Zastanawiasz się ile to będzie kosztować?
Wyślij zapytanie o wycenę

Zakład szklarski BinGlass wykonuje zarówno mniejsze zlecenia od osób prywatnych jak i hurtowe zamówienia dużych ilości szkła od firm budowlanych czy deweloperów.

Możemy zapewnić o wysokiej jakości szkła, sprawnym transporcie, montażu i najlepszej cenie usług szklarskich.

Napisz do nas wiadomość

Wiadomość wysłana

Dziękujemy za kontakt! Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Staramy się odpowiadać jak najszybciej.