Lustra na WYMIAR Wrocław

BinGlass - Szklarz wrocław

Potrzebujesz solidnego lustra na zamówienie? Specjalizujemy się w produkcji oraz montażu luster we Wrocławiu. Realizujemy nawet najodważniejsze projekty. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. 

Telefon: +48 690 010 001

Mail: biuro@binglass.plS

Lustra na zamówienie Wrocław

Wykonujemy lustra ściśle według Państwa potrzeb. Wykonane przez nas lustro może mieć dowolny kształt, styl i rozmiar. 

Oferujemy bezpłatny pomiar lustra przed dokonaniem zamówienia – GRATIS! Zapewniamy także profesjonalny montaż wykonanych luster we Wrocławiu oraz okolicach. Oferujemy lustra w cenie już od 220 zł za m². Wykonane przez nas lustra: łazienkowe, stojące i inne, zawsze odznaczają się wysoką jakością. 

Lustro okrągłe w łazience
BinGlass

BinGlass to 30 lat doświadczenia
w branży szklarskiej

Lustra BinGlass = jakość

Ponieważ zależy Ci na trwałości i wytrzymałości zakupionego lustra, jako producent luster stosujemy wyłącznie wysokojakościowe i pochodzące od sprawdzonych dostawców elementy konstrukcyjne. Doświadczenie naszej kadry i profesjonalnie wyposażony warsztat pozwalają na zagwarantowanie najwyższej precyzji w projektowaniu i realizowaniu zleceń. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i hurtowych.

Jeśli poszukujesz dobrego szklarza we Wrocławiu, który wykonuje lustra na zamówienie wraz z montażem, skontaktuj się z nami już teraz!

Jak może wyglądać Twoje lustro ?

Lustra Wrocław

Wprowadzasz się do nowego mieszkania albo domu? Zamierzasz zacząć remont lub już go robisz? A może Twoje obecne lustro się zbiło i po prostu chcesz zamówić nowe? Świetnie się składa – pomożemy Ci w realizacji planów.

Prowadzimy zakład szklarski i reklamujemy się jako producent luster na wymiar we Wrocławiu. Wykonujemy dowolne projekty niezależnie od wielkości i stylu wykończenia. Możesz się z nami skontaktować bez względu na to, czy interesują Cię lustra łazienkowe, do salonu, sypialni, czy korytarza.

Przykładowe wykonywane przez nas lustra:

  • lustra antyczne (postarzane)

  • lustra podświetlane

  • lustra kryształowe

  • lustra sklepowe

  • lustra w ramie

  • lustra stojące

 

Jakie usługi Cię interesują? Chętnie doradzimy.

tel. 690 010 001

Lustra na wymiar z montażem

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak różne są potrzeby naszych klientów, dlatego proponujemy lustra na wymiar. Wrocław, to miasto, w którym każdego roku realizowanych jest wiele inwestycji budowlanych, a nasza firma szklarska wychodzi naprzeciw oczekiwaniom inwestorów. Dzięki temu możesz nawiązać z nami współpracę nawet przy najbardziej nietypowych zleceniach. Na Twoje zamówienie z najwyższą dokładnością projektujemy i realizujemy zarówno minimalistyczne zlecenia, jak i kunsztowne, klasyczne, duże lustra łazienkowe. Styl, wielkość, ozdoby, kolor – każdy z elementów dostosowujemy do Twoich indywidualnych potrzeb i wymagań. Masz pewność, że otrzymasz dokładnie takie lustro, jakiego poszukujesz.

Jako producent luster zajmujemy się także ich montażem. Wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie i profesjonalny sprzęt po to, żeby najpierw na Twoje zamówienie wykonać lustro na wymiar, a następnie przeprowadzić montaż we wskazanym przez Ciebie miejscu.

Zamawiając u nas lustro na wymiar, masz gwarancję:

  • precyzyjnego i trwałego montażu,
  • wysokiej jakości wykonania,
  • możliwości zlecenia lustra w dowolnym stylu i o każdej wielkości,
  • konkurencyjnej ceny.
Owalne lustro w ramie

Skontaktuj się z nami niezależnie od tego, czy interesuje Cię lustro na wymiar z montażem do domu jednorodzinnego, mieszkania w bloku, budynku urzędu, biura, czy jakiegokolwiek innego pomieszczenia. Podejmujemy się realizacji wszystkich zleceń, w których potrzebny jest doświadczony szklarz dysponujący odpowiednim wyposażeniem. 

Oferujemy wysokiej jakości lustra łazienkowe, do salonu czy sypialni o różnych grubościach i rozmiarach, dopasowując je do Twoich wymagań i specyfiki pomieszczeń, w których mają zostać zamontowane.

Transport i dostawa luster

Jesteśmy producentem luster z Wrocławia, lecz w razie potrzeby realizujemy zlecenia dla klientów z innych miejscowości w całej Polsce.  Zapewniamy bezpieczną i sprawną wysyłkę w korzystnej cenieJeżeli chcesz zamówić ładne, trwałe i precyzyjnie wykonane z najlepszych tworzyw lustro łazienkowe, do salonu, sypialni, biura lub innego pomieszczenia, skontaktuj się z nami już teraz!