Panele szklane wrocław, szkło ozdobne

BinGlass - Szklarz wrocław

Szkło do kuchni

Jesteśmy wiodącym we Wrocławiu producentem szkła. U nas mogą Państwo zakupić szkło hartowane, lacobel, szkło float – czyli wszelkie rodzaje szkła, które doskonale nadają się jako panele dekoracyjne do kuchni, elementy wykończenia wnętrza, czy fronty mebli. 

Zapraszamy do współpracy:

 • projektantów wnętrz
 • developerów
 • właścicieli hoteli
 • producentów mebli na zamówienie
 • firmy remontowo-wykończeniowe
 • klientów indywidualnych.
BinGlass

BinGlass to 30 lat doświadczenia
w branży szklarskiej

Panele szklane z grafiką

 • szlifowane krawędzie szkła 360º
 • dostęp do szerokiej bazy zdjęć i grafik serwisie fotolia.pl
 • precyzyjny pomiar i dopasowanie
 • montaż na klej lub śruby i dystanse
 • bezpieczne szkło hartowane
 • gwarancja najwyższej jakości usługi

Panele szklane Wrocław

Jako firma szklarska z Wrocławia oferujemy wysokiej jakości szkło do kuchni i łazienki. Szkło jest obecnie jednym z nieodłącznych elementów aranżacji wnętrza. Panele szklane idealnie pasują na ścianę i są doskonałym zastępnikiem dla tradycyjnych płytek czy drewna. 

Dlaczego szkło staje się tak popularne? Jest sterylne, łatwo utrzymać je w czystości, odbija światło, dzięki czemu optycznie powiększa przestrzeń, a dodatkowo jest bardzo eleganckie i doskonale komponuje się z drewnem. 

Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą. Posiadamy rozbudowany park maszynowy ze sprzętem najnowszej technologii, dzięki czemu możemy w krótkim czasie dostarczyć duże ilości szkła najlepszej jakości. 

Szklane ścianki

Jakie usługi Cię interesują? Chętnie doradzimy.

tel. 690 010 001

Panele szklane do kuchni

Ekrany szklane i inne pomysły na aranżację okazują się strzałem w dziesiątkę jeśli chodzi o aranżację kuchni. Oferujemy między innymi panele kuchenne ze szkła hartowanego i szyby kuchenne.

Szkło do kuchni powinno wyróżniać się łatwością w utrzymywaniu czystości, między innymi ze względu na osadzający się tłuszcz czy działanie wilgoci. Panele szklane do kuchni mogą być wykonane bezpośrednio z myślą o montażu na ścianie, a także jako element dekoracyjny mebli. Doskonale sprawdzają się jako alternatywny wybór wobec kafli, kamienia czy tapety.

Szklane panele nad blatem w kuchni

Szklane panele kuchenne i szyby do kuchni otwierają długą listę inspiracji z wykorzystaniem szkła, które mieszkańcom Wrocławia i okolic dostarczamy od kilkudziesięciu lat jako firma BinGlass. Skontaktuj się w sprawie detalicznego lub hurtowego zlecenia, aby cieszyć się w pełni spersonalizowanym projektem o najwyższych parametrach użytkowych, nie tylko wizualnych. Usługi szklarskie w naszym wykonaniu to w dużej mierze:

 • połączenie umiejętności i doświadczenia,
 • terminowa realizacja projektów,
 • najwyższy poziom produktów i usług wykonywanych za pomocą nowoczesnego i zaawansowanego technologicznie sprzętu.

Panele szklane do łazienki

Przeszklenia łazienka

Łazienka jest jednym z najważniejszych pomieszczeń każdego mieszkania i domu, z kolei szkło ozdobne i funkcjonalne należy do podstawowych materiałów wykorzystywanych do aranżacji. 

BinGlass dostarcza między innymi nowoczesny i stylowy Lacobel, czyli kolorowe szkło charakteryzujące się wysoką odpornością na działanie wilgoci i typowe zabrudzenia. Projektanci wnętrz coraz chętniej proponują płytki szklane typu Lacobel (Colorimo), a nasza wrocławska firma specjalizuje się w ich cięciu i obróbce.

Estetyczne i trwałe tafle szklane jednoznacznie kojarzą się z harmonią i czystością. Są łatwe do utrzymania w dobrym stanie, odporne na niekorzystne czynniki (jak np. woda i wilgoć), uniwersalnie pasują do kafli, zabudowy czy elementów dekoracyjnych.

Podobnie jak panele kuchenne, również łazienkowe mogą być wykonane przez doświadczonych specjalistów BinGlass. Zapraszamy do współpracy projektantów wnętrz i deweloperów. Dzięki współpracy ze specjalistami domy stają się piękniejsze i bardziej funkcjonalne.