Daszki szklane wrocław

BinGlass - Szklarz wrocław

Szklane zadaszenia

Firma Binglass wykonuje profesjonalne, nowoczesne i designerskie daszki, zadaszenia ze szkła. 

Oferujemy daszki nad drzwi, tarasy, balkony itd. Szybko i sprawie realizujemy zlecenia hurtowe od developerów, szklarzy, firmy remontowo-budowlane, architektów itd. Chętnie wykonujemy także zlecenia indywidualne

Posiadamy bogate doświadczenie i potrzebny sprzęt, dzięki czemu nasze realizacje wyróżniają się dokładnością wykonania i bezpieczeństwem użytkowania. 

BinGlass

BinGlass to 30 lat doświadczenia
w branży szklarskiej

Daszki ze szkła - zalety

  • Bezpieczeństwo. Daszki i zadaszenia wykonujemy ze szkła hartowanego, które jest odporne na uderzenia i obciążenia. W przypadku rozbicia tafla szkła rozpada się na drobne, nieostre kawałki.
  • Estetyka wykonania,
  • Ochrona wejść i ciągów komunikacyjnych przed deszczem i śniegiem.
  • Trwałość i odporność na działanie czynników atmosferycznych.
  • Podwyższenie prestiżu nieruchomości.
  • Szeroki wybór. Wykonujemy zadaszenia na wymiar, dostosowujemy grubość szkła i jego wielkość do projektu, możliwość wyboru koloru szkła

Jakie usługi Cię interesują? Chętnie doradzimy.

tel. 690 010 001

Zapytaj o wycenę

szklarz wycena

Szukasz konkretnego szkła na wymiar? Zastanawiasz się ile to będzie kosztować?
Wyślij zapytanie o wycenę

Zakład szklarski BinGlass wykonuje zarówno mniejsze zlecenia od osób prywatnych jak i hurtowe zamówienia dużych ilości szkła od firm budowlanych czy deweloperów.

Możemy zapewnić o wysokiej jakości szkła, sprawnym transporcie, montażu i najlepszej cenie usług szklarskich.

Napisz do nas wiadomość

Daszki szklane Wrocław

Oferowane przez naszą firmę z Wrocławia zadaszenia szklane to na pierwszy rzut oka niepozorny, ale w gruncie bardzo praktyczny i estetyczny dodatek do każdej nieruchomości. Jego niewątpliwym atutem jest nowoczesny design – pod względem designerskim daszki sprawdzają się bardzo dobrze przy każdym budynku, a w szczególności w nowoczesnych nieruchomościach z elementami szklanymi.

Zadzwoń lub napisz do nas wiadomość, jeżeli chcesz złożyć zamówienie na szklane zadaszenia ze szkła hartowanego na wymiar. Ponieważ używamy wyłącznie gatunkowych materiałów i stosujemy najefektywniejsze technologie, możemy zagwarantować wysoką jakość wykonania.

Daszki szklane

Dlaczego zadaszenia szklane?

Poszukujesz pomysłu na stylowy i zarazem funkcjonalny dodatek wokół domu, biura czy miejsca pracy? W takim razie weź pod uwagę daszki szklane, których produkcją się zajmujemy. Wykorzystujemy w tym celu nowocześnie i bogato wyposażony park maszynowy, który pozwala na realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów.

Wykonujemy daszki szklane na wymiar, dopasowując je do nieruchomości i Twoich indywidualnych potrzeb oraz wymagań. Jako że posługujemy się jakościowym szkłem pochodzącym od sprawdzonych i godnych zaufania dostawców, możemy zagwarantować wysoki standard dowolnego zadaszenia szklanego, które u nas zamówisz. Każde zlecenie realizujemy z uwzględnieniem precyzji technicznej i stylu, tak aby dostarczać kompletne daszki szklane, które spełniają kryteria zarówno użytkowe, jak i estetyczne.

Kwestie wizualne są oczywiście ważne, bo zadaszenia szklane poprawiają design i zwiększają prestiż budynku, jednak za tak samo istotne należy uznać ich walory użytkowe. Montując szklany daszek np. nad wejściem do budynku lub w ciągu komunikacyjnym, można zabezpieczyć te miejsca przed padającym deszczem czy śniegiem. Klienci zamawiają w naszej firmy zadaszenia szklane także ze względu na ich trwałość, która wynika z zastosowania jakościowych materiałów w procesie produkcji.

Wiadomość wysłana

Dziękujemy za kontakt! Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie.

Staramy się odpowiadać jak najszybciej.