Szkło Laminowane

BinGlass - Szklarz wrocław

Szkło bezpieczne VSG

Szkło laminowane, bezpieczne wytworzone przez nas to gwarancja bezpieczeństwa, trwałości i wysokiej jakości. Oferujemy szkło i szyby VSG i VSG ESG.

Nasza firma specjalizuje się w produkcji szkła klejonego (szyb bezpiecznych). Posiadamy rozbudowane zaplecze produkcyjne – inwestujemy w najnowocześniejsze maszyny do obróbki szkła np. cięcia szkła laminowanego – zobacz tutaj. Dzięki temu możemy realizować duże zlecenia od developerów, firm budowlanych, firm remontowych, zarządców nieruchomości itd. Nasze szkło VSG znajduje się na budynkach oraz we wnętrzu wielu hoteli, galerii, biurowców itd.

Laminowanie szkła, szyb - Wrocław
BinGlass
Producent szkła z Wrocławia

Szkło klejone Binglass

Binglass to producent i hurtownia szkła klejonego – bezpiecznego szkła laminowanego. Siedziba i park maszynowy naszej firmy zlokalizowany jest pod Wrocławiem, skąd wysyłamy zamówienia w różne regiony Polski i zagranicę. Szkło laminowane VSG i VSG ESG wytworzone przez nas to gwarancja bezpieczeństwa, trwałości i wysokiej jakości.

Nasza firma oferuje wysokiej jakości usługę jaką jest laminowanie szkła. Jako hurtownia i producent szkła laminowanego we Wrocławiu gwarantujemy najwyższą jakość oraz najniższe ceny. Realizujemy zlecenia od firm współpracujących w Polsce i zagranicą.

Jakie usługi Cię interesują? Chętnie doradzimy.

tel. 690 010 001

Szkło laminowane
- zalety

Szkło laminowane

Szkło laminowane to szkło wzmocnione, znane jako szkło klejone i szkło vsg. Powstaje w wyniku połączenia ze sobą dwóch lub więcej tafli szkła za pomocą specjalnej folii. Zaletą tego rodzaju szkła jest bezpieczeństwo – w wyniku uszkodzenia szkło kruszy się i pęka, ale kawałki szkła pozostają nadal przyklejone do folii. 

Dzięki procesowi laminowania szkło osiąga większą wytrzymałość, a połączenie ze sobą odpowiedniej ilości i rodzaju szyb pozwala uzyskać szkło o właściwościach kuloodpornych, antywłamaniowych czy dźwiękochronnych.

Zastosowanie szyb bezpiecznych

Szyby bezpieczne mają zastosowanie zarówno w budownictwie, jak i aranżacji wnętrza. Stosujemy szkło laminowane w:

 • ściankach działowych,
 • witrynach sklepowych,
 • drzwiach,
 • ścianach zewnętrznych,
 • przeszkleniach balustrad balkonowych i na schody,
 • zabudowaniach balkonów i tarasów,
 • zadaszeniach drzwi i ciągów komunikacyjnych.

Szkło VSG ozdobne – zastosowanie

Szkło VSG to idealny materiał do aranżacji wnętrza. Jest wytrzymałe i bezpieczne, dzięki czemu może być stosowane np. w produkcji mebli. Dodatkowym atutem szkła jest jego transparentność, co oznacza, że nie ogranicza wizualnie przestrzeni.

Szkło bezpieczne może składać się z tafli szkła ozdobnego, czyli szkła trawionego, ornamentowego, piaskowanego, tłuczonego itd. Zastosowanie takiego rodzaju szkła laminowanego w salonie lub sypialni będzie stanowić doskonałe uzupełnienie nowoczesnego wystroju wnętrza.

Ze względu na walory estetyczne szkło laminowane stosowane jest w:

 • kabinach prysznicowych,
 • meblach szklanych, m.in. stolikach kawowych, witrynach, czy stołach,
 • blatach kuchennych i łazienkowych,
 • panelach ściennych do kuchni,
 • drzwiach przesuwnych i nie tylko.

Producent szkła laminowanego, klejonego, VSG

Realizujemy hurtowe zlecenia na szkło laminowane, klejone. Zapraszamy do współpracy szklarzy, firmy monterskie oraz deweloperów.