Szkło Laminowane

Szkło VSG - bezpieczne szkło klejone

Szkło laminowane, bezpieczne wytworzone przez nas to gwarancja bezpieczeństwa, trwałości i wysokiej jakości. Oferujemy szkło i szyby VSG i VSG ESG.

Nasza firma specjalizuje się w produkcji szkła klejonego (szyb bezpiecznych). Posiadamy rozbudowane zaplecze produkcyjne – inwestujemy w najnowocześniejsze maszyny do obróbki szkła np. cięcia szkła laminowanego – zobacz tutaj. Dzięki temu możemy realizować duże zlecenia od developerów, firm budowlanych, firm remontowych, zarządców nieruchomości itd. Nasze szkło VSG znajduje się na budynkach oraz we wnętrzu wielu hoteli, galerii, biurowców itd.

Laminowanie szkła, szyb - Wrocław
BinGlass
Producent szkła z Wrocławia

Szkło klejone Binglass

Binglass to producent i hurtownia szkła klejonego – bezpiecznego szkła laminowanego. Siedziba i park maszynowy naszej firmy zlokalizowany jest pod Wrocławiem, skąd wysyłamy zamówienia w różne regiony Polski i zagranicę. Szkło laminowane VSG i VSG ESG wytworzone przez nas to gwarancja bezpieczeństwa, trwałości i wysokiej jakości.

Jakie usługi Cię interesują? Chętnie doradzimy.

tel. 690 010 001

Szkło laminowane VSG
- cena

Oferujemy szkło laminowane na wymiar. Dzięki nowoczesnej technologii możemy precyzyjnie wyciąć szkło VSG zgodnie z zamówieniem klienta. Do cięcia wykorzystujemy stół numeryczny marki Intermac GENIUS LM-A. 

Maksymalna prędkość cięcia szkła VSG to 100m/min. max. szerokość cięcia: 150 – 3710 mm. Precyzyjność cięcia wynosi ± 0,50 mm.

Ceny szkła laminowanego:
 • Szkło VSG 4.4.2 – 180 zł/m2
 • Szkło VSG 6.6.2 – 340 zł/m2
 • Szkło matowe / grafit+float / brąz+float 4.4.2- 250 zł/m2
 • Szkło grafit+grafit, brąz+brąz – 280 zł/m2

W przypadku większych zamówień lub niestandardowych rozkrojów szyb ceny ustalamy indywidualnie. Prosimy o kontakt.

Szkło laminowane
- zalety

Szkło laminowane

Szkło laminowane to szkło wzmocnione, znane jako szkło klejone i szkło vsg. Powstaje w wyniku połączenia ze sobą dwóch lub więcej tafli szkła za pomocą specjalnej folii. Zaletą tego rodzaju szkła jest bezpieczeństwo – w wyniku uszkodzenia szkło kruszy się i pęka, ale kawałki szkła pozostają nadal przyklejone do folii. 

Dzięki procesowi laminowania szkło osiąga większą wytrzymałość, a połączenie ze sobą odpowiedniej ilości i rodzaju szyb pozwala uzyskać szkło o właściwościach kuloodpornych, antywłamaniowych czy dźwiękochronnych. Laminujemy szkło z użyciem folii EVA – nowoczesnej folii, której parametry pozwalają na wykorzystanie szkła laminowanego także w ścianach zewnętrznych budynków.

Zastosowanie szyb bezpiecznych

Szyby bezpieczne mają zastosowanie zarówno w budownictwie, jak i aranżacji wnętrza. Stosujemy szkło laminowane w:

 • ściankach działowych,
 • witrynach sklepowych,
 • drzwiach,
 • ścianach zewnętrznych,
 • przeszkleniach balustrad balkonowych i na schody,
 • zabudowaniach balkonów i tarasów,
 • zadaszeniach drzwi i ciągów komunikacyjnych.

Szkło VSG ozdobne – zastosowanie

Szkło VSG to idealny materiał do aranżacji wnętrza. Jest wytrzymałe i bezpieczne, dzięki czemu może być stosowane np. w produkcji mebli. Dodatkowym atutem szkła jest jego transparentność, co oznacza, że nie ogranicza wizualnie przestrzeni.

Szkło bezpieczne może składać się z tafli szkła ozdobnego, czyli szkła trawionego, ornamentowego, piaskowanego, tłuczonego itd. Zastosowanie takiego rodzaju szkła laminowanego w salonie lub sypialni będzie stanowić doskonałe uzupełnienie nowoczesnego wystroju wnętrza.

Ze względu na walory estetyczne szkło laminowane stosowane jest w:

 • kabinach prysznicowych,
 • meblach szklanych, m.in. stolikach kawowych, witrynach, czy stołach,
 • blatach kuchennych i łazienkowych,
 • panelach ściennych do kuchni,
 • drzwiach przesuwnych i nie tylko.

Producent szkła laminowanego, klejonego, VSG

Nasza firma oferuje wysokiej jakości usługę jaką jest laminowanie szkła. Jako hurtownia i producent szkła laminowanego we Wrocławiu gwarantujemy najwyższą jakość oraz najniższe ceny. Przyjmujemy zamówienia od firm współpracujących w Polsce i zagranicą.

Realizujemy hurtowe zlecenia na szkło laminowane, klejone. Zapraszamy do współpracy szklarzy, firmy monterskie oraz deweloperów.