BALUSTRADY SZKLANE

BinGlass - Szklarz wrocław

Balustrady ze szkła

Oferujemy nowoczesne, designerskie balustrady ze szkła. Wykonujemy balustrady samonośne wewnętrzne i zewnętrzne: na balkon, tras, schody itd.  

Sposób instalacji balustrad wykonanych ze szkła może być bardzo różny, najczęściej montujemy je:

  • do policzka biegu schodów lub stropu
  • do policzka stropu balkonowego
  • do istniejącej konstrukcji stalowej lub drewnianej np. schodów 
szklane schody
BinGlass Logo svg

BinGlass to 30 lat doświadczenia
w branży szklarskiej

Balustrady szklane samonośne wewnętrzne oraz balustrady zewnętrzne, bez pionowych elementów mocujących  to w brew pozorom bardzo bezpieczne i niezwykle wytrzymałe balustrady. Konstrukcję nośną stanowią połączone, w procesie laminowania dwie tafle szkła hartowanego. W ten sposób uzyskujemy bezpieczne laminowane szkło hartowane, które stosujemy na balustrady całoszklane. Grubość tafli dostosowujemy do jej wielkości (od 12 do 20mm grubości). 

 

Do mocowania tafli szkła używamy punktowych mocowań, wykonanych z trwałej stali nierdzewnej. Balustrada tego typu jest bardzo stabilna, zapewnia bezpieczeństwo i niepowtarzalny wygląd. Już od wielu lat montujemy balustrady szklane na schody, tarasy, balkony, – zarówno w domach prywatnych jak i w obiektach firmowych oraz użyteczności publicznej.B

Balustrady szklane Wrocław

Nasza firma wykonuje balustrady szklane, które są znakomitym rozwiązaniem zarówno w prywatnych domach i mieszkaniach, jak i firmach, biurach, urzędach, instytucjach, miejscach publicznych, hotelach czy restauracjach we Wrocławiu i okolicach. Jako producent balustrad szklanych dajemy gwarancję, że zlecona nam konstrukcja zostanie wykonana przy użyciu wysokogatunkowych materiałów i w sposób profesjonalny, a co za tym – trwały i bezpieczny.

Balustrady ze szkła wyróżniają się nowoczesnym designem i optycznie powiększają pomieszczenie. Doskonale pasują do wnętrz zaprojektowanych w stylu współczesnym i minimalistycznym, choć są na tyle uniwersalne, że można korzystać z ich walorów właściwie wszędzie. Dzięki zastosowaniu starannie dobranych, jakościowych tworzyw barierki szklane są trwałe i odporne na stłuczenia, cechując się znakomitą wytrzymałością i zapewniając tym samym wieloletnie użytkowanie klientom z Wrocławia i okolic.

Jakie usługi Cię interesują? Chętnie doradzimy.

tel. 690 010 001

Balustrady ze szkła balkonowe

Niepowtarzalne właściwości estetyczne, którymi cechują się balustrady tarasowe i balkony ze szkła znajdujące się w naszej ofercie, wynikają m.in. z użycia konstrukcji pozbawionej pionowych elementów mocujących.

Poprzez wykorzystanie procesu laminowania udaje się nam uzyskać strukturę szklaną, która składa się z dwóch połączonych ze sobą tafli. Dodając do tego precyzyjne mocowanie, otrzymujesz wyjątkowo stabilne, bezpieczne i zarazem atrakcyjne wizualnie barierki szklane.

Balkonowe balustrady szklane

Sposób montażu balustrad balkonowych może być różnorodny, najczęściej montujemy je:

  • do policzka biegu schodów lub stropu
  • do policzka stropu balkonowego (tzw. balustrady balkonowe)
  • do istniejącej konstrukcji stalowej lub drewnianej np. schodów
Szklana balustrada na schody

Balustrady schodowe

Szklane balustrady schodowe mogą stanowić efektowne, stylowe dopełnienie wnętrza. Szkło we wnętrzach nadaje im nowoczesnej lekkości oraz przestronności. Jednocześnie dzięki zastosowaniu laminowanego szkła hartowanego montowane przez nas balustrady są wytrzymałe i bezpieczne w użytkowaniu. 

Opracowujemy konstrukcję na Twoje indywidualne zamówienie – jesteśmy do Twojej dyspozycji bez względu na jej wymiary i kształt schodów. Możesz nam zaufać niezależnie od tego, jak wysokie mają być i którego piętra mają sięgać. Szklane poręcze do schodów ułatwiają wchodzenie i schodzenie na piętro. Warto w nie zainwestować szczególnie, jeśli masz małe dzieci.

Balustrady szklane - bezpieczne i trwałe

Szkło na balon i szklane barierki na schody łączą w sobie cechy estetyczne i praktyczne. Z jednej strony ładnie wyglądają, nadając pomieszczeniu nowoczesnego wyrazu i lekkości wizualnej, a z drugiej zabezpieczają przed wypadnięciem. Jeżeli chcesz zamontować taką konstrukcję u siebie w domu, mieszkaniu, biurze czy innym pomieszczeniu, skontaktuj się z nami. Wykonujemy nie tylko schody i balkony ze szkła, ale również wszystkie inne niezbędne elementy, które gwarantują komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Jesteśmy po to, żeby pomóc Ci w realizacji marzeń i planów. Ponieważ zależy Ci na trwałym i atrakcyjnym wizualnie efekcie, pod tym kątem realizujemy Twoje zlecenie. Jeżeli szukasz partnerskiej firmy z Wrocławia, która wykona dla Ciebie balustrady, balkony czy schody ze szkła, znajdujesz się we właściwym miejscu. Zadzwoń lub napisz do nas już teraz i daj znać, jak możemy Ci pomóc!

Balustrady na zamówienie

Masz niestandardowy, nowoczesny projekt domu lub biura? Szukasz firmy, która zamieni plany architekta w rzeczywistość? Świetnie trafiłeś!
W BinGlass wykonujemy nawet bardzo trudne i skomplikowane przeszklenia, szyby, balustrady szklane oraz inne aranżacje ze szkła.