ścianki szklane, zabudowy

BinGlass - Szklarz wrocław

Szklane ściany działowe

Aranżując pomieszczenie biurowe lub inne i chcąc zmienić rozkład pomieszczeń, powszechnie stosuje się szklane ścianki działowe. 

Wykonujemy ścianki działowe ze szkła na wymiar: szkła przezroczystego, matowego lub ornamentowego.

  Współpracujemy z:

  • developerami
  • projektantami wnętrz
  • architektami
  • firmami remontowo-budowlanymi
  • właścicielami obiektów użyteczności publicznej,
   np. hoteli, biurowców czy galerii handlowych

  BinGlass to 30 lat doświadczenia
  w branży szklarskiej

  Zabudowy szklane
  dla domu i firmy

  Tym, co przekonuje do zainwestowania w zabudowy szklane zarówno w prywatnych, jak i firmowych czy urzędowych pomieszczeniach, jest ich nowoczesny design. 

  Ścianki ze szkła prezentują się bardzo atrakcyjnie i doskonale pasują do wszelkiego rodzaju pomieszczeń niezależnie od stylu ich wykończenia. Świetnie komponują się z przestrzeniami zarówno nowoczesnymi, jak i bardziej tradycyjnymi, klasycznymi.

  Ścianki szklane Wrocław

  Podstawową cechą, którą wyróżniają się szklane zabudowy wnętrz, jest ich transparentność. Fakt, że ścianki są prześwitujące i dają wgląd w to, co się dzieje w innych pomieszczeniach, sprawia, że szczególnie chętnie montuje się je w biurach i przestrzeniach typu open space. Ściana oddzielające ze szkła pozwala bowiem kierownictwu na kontrolowanie pracy w wielu miejscach jednocześnie bez konieczności ciągłego przechodzenia z jednego pomieszczenia do drugiego.

  Ze względu na właściwości estetyczne i funkcjonalne szklane ścianki działowe tak samo dobrze nadają się również do nieruchomości prywatnych. Z powodzeniem możesz je wykorzystać w swoim domu czy mieszkaniu.

  Jakie usługi Cię interesują? Chętnie doradzimy.

  tel. 690 010 001

  Szklana ścianka oddzielająca jest:

  • atrakcyjna wizualnie,
  • trwała i odporna na uszkodzenia,
  • łatwa w czyszczeniu,
  • sposobem na wizualne powiększenie i rozjaśnienie wnętrza.

  Zabudowy szklane - zalety

  Szklane ściany działowe optycznie powiększają pomieszczenie, dlatego poleca się je w szczególności w przypadku nieruchomości o niewielkiej powierzchni. Ponadto z uwagi na transparentność ich zastosowanie rozjaśnia wnętrze. Jeżeli chcesz mieszkać stylowo, zabudowa ze szkła Ci to zagwarantuje. Design jest oczywiście ważny, ale nie można zapominać o aspektach praktycznych, pod względem których oferowane przez nas ścianki spisują równie dobrze.

  Dlaczego szklane ścianki działowe?

  Ponieważ wykonujemy ściany oddzielające ze szkła najwyższej jakości i do produkcji zamówionych przez Ciebie konstrukcji wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt zgromadzony w naszym bogato wyposażonym parku maszynowym, możemy zagwarantować znakomite właściwości fizyczne każdej zabudowy.

  Chodzi przede wszystkim o wytrzymałość i odporność na stłuczenia, dzięki czemu masz pewność, że ściana działowa ze szkła bez szkód przetrwa przez długie lata.

  Szklane ściany działowe

  Pamiętaj, że na Twoje indywidualne zamówienie możemy wykonać projekt każdego rodzaju, który jest dopasowany do wybranego pomieszczenia zarówno pod względem wielkości, jak i stylu. 

  Jeżeli sobie życzysz, przygotujemy całkowicie transparentną ścianę oddzielającą do biura albo zabudowę z wybranymi przez Ciebie ozdobami i elementami designerskimi, która doskonale nadaje się do klasycznych salonów czy tradycyjnych sypialni.

  Zobacz jak prezentują się szkło i realizacje BinGlass.