Schody szklane

BinGlass - Szklarz wrocław

Schody ze szkła

Nasza firma realizuje projekty nowoczesnych schodów ze szkła hartowanego. Wykonujemy bezpieczne schody składające się z kilku tafli szkła laminowanego folią PVB lub klejonego żywicą. 

Szkło może być barwione w masie lub też  stosujemy kolorowe folie do laminowania. Dzięki temu nasze schody są designerskie i bezpieczne.

Przyjmujemy zlecenia od:

  • architektów
  • projektantów wnętrz
  • developerów
  • właścicieli budynków użyteczności publicznej
  • klientów indywidualnych.
BinGlass

BinGlass to 30 lat doświadczenia
w branży szklarskiej

Schody BinGlass - zalety

  • Atrakcyjne wizualne – dowolne kolory
  • Trwałe i wytrzymałe
  • Bezpieczne w użytkowaniu
  • Praktyczne i łatwe w czyszczeniu.
  • Uniwersalne

Jakie usługi Cię interesują? Chętnie doradzimy.

tel. 690 010 001

Schody szklane Wrocław

Chcesz mieszkać stylowo i wygodnie w domu, który będzie służył Ci latami? Jasne, że tak! Jeżeli Twoja nieruchomość jest piętrowa i zastanawiasz się nad wyborem schodów, polecamy konstrukcję ze szkła. Zaprojektujemy i wykonamy, a następnie zamontujemy ją na Twoje życzenie. Sprawdź naszą ofertę.

Schody ze szkła cieszą się dużą i wciąż rosnącą popularnością. Montuje się je w coraz większej liczbie nieruchomości zarówno prywatnych, jak i firmowycha także w budynkach należących do jednostek administracji publicznej. Moda na szklane schody nie bierz się znikąd – ma racjonalne uzasadnienie w korzyściach płynących z zastosowania tego rozwiązania.

Jeżeli decyzja została już podjęta i chcesz zamontować schody ze szkła w swoim domu czy biurze we Wrocławiu lub okolicach, zrobisz to we współpracy z naszą firmą. Do wykonania konstrukcji stosujemy najskuteczniejsze technologie łączenia szyb i trwałe oraz odporne na uszkodzenia szkło, które daje gwarancję bezpiecznego użytkowania.

Szkło topione w balustradzie schodowej, Wrocław

Schody ze szkła
atrakcyjny wygląd

Dlaczego warto zdecydować się na schody szklane? Jednym z głównych powodów, dla których klienci zamawiają tego rodzaju konstrukcje w naszej firmie, jest design. Nie da się ukryć, że schody ze szkła wyglądają bardzo nowocześnie, szczególnie dobrze pasując do przestrzeni zaprojektowanych w sposób minimalistyczny, współczesny.

Schody ze szkła są polecane w biurowcach, urzędach i firmach – wszędzie tam, gdzie chce się osiągnąć efekt nowoczesności i prestiżu. Równie dobrze nadają się do piętrowych domów i mieszkań bez względu na styl wykończenia. Jeśli chcesz, możemy zaprojektować dla Ciebie takie schody razem z balustradą szklaną, co pozwoli na osiągnięcie jeszcze lepszego efektu wizualnego.

Transparentne schody ze szkła nadają pomieszczeniu lekkości i powiększają je optycznie. Jeżeli są dobrze wkomponowane we wnętrze, a taką gwarancje daje współpraca z naszą firmą, sprawiają znakomite wrażenie wizualne. Skontaktuj się z nami niezależnie od tego, w jakim budynku chcesz zamontować szklane schody.

Bezpieczeństwo, trwałość i funkcjonalność

Może się wydawać, że szklane schody są podatne na uszkodzenia – w końcu szybę nietrudno zbić. W rzeczywistości nie ma jednak takiego ryzyka – zamawiając w naszej firmie schody ze szkła, otrzymujesz konstrukcję całkowicie bezpieczną w użytkowaniu i wysoce odporną na naprężenia mechaniczne. Wynika to z zastosowania hartowanej, wielowarstwowej szyby i klejenia za pomocą specjalnej, bardzo skutecznej folii.

Dzięki użyciu wytrzymałego szkła schody są odporne, a co za tym idzie – trwałe. Oznacza to, że możesz z nich korzystać latami bez obaw o ukruszenie czy porysowanie powierzchni. To świetny wybór, który możemy polecić z czystym sumieniem, jeżeli zależy Ci na efektownym designie i dobrych właściwościach użytkowych schodów.