Drzwi szklane

BinGlass - Szklarz wrocław

Drzwi szklane
- montaż i wykonanie

Oferujemy szklane drzwi do mieszkań i pomieszczeń biurowych. Różnego rodzaju drzwi wykonujemy z bezpiecznego, hartowanego szkła. 

Na życzenie klienta drzwi mogą być wykonane z dwóch połączonych ze sobą tafli szkła hartowanego. Szklane drzwi mogą być wykonane ze szkła:

  • szkło przezroczyste
  • szkło matowe
  • szkło półmatowe
  • szkło z grawerem lub ozdobną grafiką
Drzwi szklane
BinGlass

BinGlass to 30 lat doświadczenia
w branży szklarskiej

Drzwi szklane
do budynków użyteczności publicznej

Oferujemy profesjonalne szklane drzwi przesuwne i wahadłowe do budynków użyteczności publicznej, czyli biurowców, hoteli, banków czy restauracji. 

Nasze realizacje cechuje wysoka jakość, dokładność wykonania, bezpieczne i trwałe materiały. 

Posiadamy ogromny park maszynowy, dlatego zlecenia wykonujemy szybko i możemy zrealizować nawet najbardziej zaawansowane projekty. 

Drzwi szklane Wrocław

BinGlass - producent drzwi szklanych

Drzwi zapraszają do wejścia do danego pomieszczenia, dlatego powinny być zarówno atrakcyjne wizualnie, jak i funkcjonalne. Ze względu na wysoką intensywność użytkowania równie ważna jest ich trwałość. 

Jeżeli interesują Cię nowoczesne, wytrzymałe, wysokiej jakości drzwi, dobrym wyborem będzie zlecenie ich wykonania ze szkła. To zadanie możesz powierzyć naszej firmie z Wrocławia – dysponujemy wieloletniemu doświadczeniem i rozbudowanym, specjalistycznym sprzętem, co pozwala nam na świadczenie kompleksowych i profesjonalnych usług.

Skontaktuj się z nami niezależnie od tego, jak duże drzwi szklane chcesz zamontować. Bez względu na wymiary zajmiemy się tym w sposób fachowy, doradzając Ci wybór najlepszych rozwiązań technologicznych i materiałowych.

Firma BinGlass WYKONUJE:

  • drzwi przesuwne

  • drzwi wahadłowe
  • z różnego rodzaju szkła
  • grawerowane lub z grafiką

 

Montaż drzwi szklanych

Nie jest istotne także pomieszczenie, w którym drzwi szklane mają się znajdować – wykonujemy egzemplarze zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne. 

Szklane drzwi do łazienki, salonu, a może korytarza? Żaden problem! Tylko daj znać, a zrealizujemy je dla Ciebie.

Jakie usługi Cię interesują? Chętnie doradzimy.

tel. 690 010 001

Szklane drzwi przesuwne

BinGlass - producent drzwi szklanych

Jako doświadczony producent drzwi szklanych mamy świadomość ich uniwersalności i praktyczności, dlatego polecamy je każdemu niezależnie od stylu wykończenia wnętrza. Pod względem designerskim są na tyle wszechstronne, że można je z powodzeniem dopasować do pomieszczeń zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych. Jeśli chcesz, możesz zamówić drzwi szklane przesuwne, które są szczególnie praktyczne w łazience.

Ponieważ zamówione przez Ciebie przeszklone drzwi wykonujemy od podstaw na wymiar, są w stu procentach dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb i wymagań. W łazience doskonale sprawdzą się drzwi z grawerem lub grafiką. Wykorzystując różne technologie możemy wykonać dowolny wzór: florystyczny, ornament czy z efektem trójwymiarowości. Dajemy gwarancję zastosowania najwyższej jakości szkła, które zapewnia bezpieczeństwo użytkowania, jest bardzo odporne na stłuczenia i uszkodzenia mechaniczne, takie jak zarysowania.

Szklane drzwi na wymiar
- dlaczego warto?

Jednym z powodów, dla których klienci z Wrocławia i okolic decydują się na szklenie drzwi, są aspekty estetyczne. Nie da się ukryć, że pod względem wizualnym szklane drzwi są po prostu ładne i znakomicie prezentują się we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach. Tak samo istotna jest trwałość użytkownika, która idzie w parze z bezpieczeństwem, co jest zasługą zastosowania wyjątkowo odpornego szkła hartowanego.

Projektujemy i wykonujemy wszelkiego typu szklane drzwi na wymiar, umożliwiając Ci wybór rodzaju szkła. Możesz się zdecydować na jeden z następujących typów: przezroczyste, matowe, półmatowe, z grawerem albo dekoracyjnym grawerem.

Jeśli chcesz, zrealizujemy dla Ciebie drzwi szklane z dwóch scalonych tafli szkła, co jeszcze bardziej unowocześni ich design. Bogate doświadczenie i specjalistyczny sprzęt pozwalają nam na realizację dowolnego projektu. Skontaktuj się z nami i daj znać, co możemy dla Ciebie, a wspólnie osiągniemy założone efekty!

Drzwi szklane